VÝSLEDKY AK 2019

VÝSLEDKY ANTONÍNSKÝ KROS 2019

PŘEDŠKOLÁCI

 

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

17

Sojka Vojtěch

 

2013

 

0:00:16

1

22

Fikáčková Linda

Quapaqua

2014

 

0:00:17

2

4

Lernbecher Adam

Eurofoam sport team

2014

 

0:00:18

3

15

Jaroš Tomáš

 

2014

 

0:00:20

4

38

KleščováVerunka

Březí

2014

 

0:00:28

5

28

Chodurová Marika

 

2014

 

0:00

6

14

Pleva Metoděj

Eurofoam sport team

2015

 

0:00:52

7

11

Lernbecher Tomáš

Eurofoam sport team

2017

 

0:00:53

8

 

CHLAPCI MLADŠÍ

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

43

Pavlíček Michal

 

2011

 

0:28:01

1

31

Sebera Matyas

AK Tišnov

2010

 

0:28:06

2

6

Černý Dominik

Orel Vyškov

2011

 

0:32:06

3

13

Klement František

 

2011

 

0:34:08

4

 

DĚVČATA MLADŠÍ

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

16

Jarošová Lucie

KNV

2011

 

0:31:00

1

27

Tomková Lucie

 

2010

 

0:31:09

2

18

Korecká Eva

AC Třešť

2010

 

0:32:04

3

7

Smetanová Petra

AC Třešť

2010

 

0:32:06

4

41

Kadlecová Naďa

 

2012

 

0:33:01

5

3

Buršíková Lenka

 

2011

 

0:33:06

6

77

Lepková Lara

Eurofoam sport team

2011

 

0:34:01

7

42

Kadlecová Martina

 

2012

 

0:34:05

8

34

Jarošová Vanesa

 

2011

 

0:36:02

9

29

Bukalová Justýna

 

2011

 

0:38:01

10

 

CHLAPCI

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

20

Fikáček Erik

Quapaqua

2008

 

1:00:09

1

10

Lachman Vojta

Dolní Loučky

2009

 

1:06:00

2

39

Kadlec Antonín

 

2009

 

1:17:03

3

40

Kadlec Petr

 

2009

 

1:23:09

4

 

DĚVČATA

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

8

Lamačová Karolína

 

2009

 

1:02:07

1

32

Januszová Karolína

AK Tišnov

2008

 

1:06:03

2

12

Klementová Lenka

 

2009

 

1:13:00

3

24

Krbůšková Karolína

Eurofoam sport team

2008

 

1:14:02

4

 

ŽÁCI MLADŠÍ

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

35

Bretfeld Jan

 

2007

 

0:04:40

1

26

Tomek Jakub

 

2007

 

0:04:55

2

ŽÁKANĚ MLADŠÍ

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

21

Pestrová Štěpánka

KNV

2006

 

0:04:03

1

20

Fikáčková Stella

 

2006

 

0:04:08

2

33

Seberová Aneta

AK Tišnov

2007

 

0:04:12

3

37

Kučerová Lea

Dolní Loučky

2006

 

0:04:45

4

30

Bukalová Edita

 

2007

 

0:05:06

5

44

Pavlíčková Denisa

 

2006

 

0:06:04

6

 

ŽÁCI STARŠÍ

St. číslo

Příjmení

Klub

Rok narození

 

 

Pořadí

2

Pestr Pepa

AFK Tišnov

2004

 

0:08:38

1

 

ŽÁKYNĚ STARŠÍ

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

23

Krbůšková Martina

Eurofoam sport team

2005

 

0:14:02

1

 

DOROSTENCI

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

91

Havlát Martin

 

2002

 

0:49:47

1

 

ŽENY

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

5

Janková Magda

RUN a MUM

1980

 

0:24:07

1

3

Širůčková Martina

Dolní Loučky

1983

 

0:25:33

2

6

Jeřábková Jana

Spartak Třebíč

1998

 

0:26:56

3

8

Muselíková Eva

 

1977

 

0:30:20

4

44

Smetanová Petra

Eurofoam sport team

1975

 

0:32:50

5

7

Kadlecová Zuzana

 

1982

 

0:35:00

6

16

Krbůšková Mirka

Eurofoam sport team

1977

 

0:36:21

7

17

Medková Jana

SDH KNV

1990

 

0:36:26

8

20

Vodičková Lenka

 

1984

 

0:40:12

9

23

Juhaňáková Michaela

Smrkáči

2000

 

0:59:39

10

 

MUŽI

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

93

Veleba Martin

RUNSPORT TEAM

1998

 

0:42:21

1

88

Voborný Marek

Křováci

1989

 

0:42:33

2

94

Horák Julius

BPP

1986

 

1:09:00

3

 

MUŽI 60

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

96

Pavlas Antonín

Přibyslav

1956

 

0:27:56

1

4

Knoflíček Josef

KNV

1956

 

0:49:04

2

 

MUŽI HOBBY

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

2

Fikáček David

Quapaqua

1974

 

0:25:05

1

87

Sedlák Radek

Eurofoam sport team

1963

 

0:25:45

2

13

Opluštil Libor

 

1984

 

0:26:52

3

18

Franc Leoš

Bratři v lihu

1999

 

0:28:35

4

10

Merhaut Jiří

 

1997

 

0:28:41

5

12

Ždánský Zbyněk

Auto RZ Boskovice

1977

 

0:31:14

6

15

Vodička Karel

Smrkači

1973

 

0:32:38

7

18

Vodička Jan

Smrkači

1999

 

0:33:47

8

1

Klement František

Hasič KNV

1987

 

0:34:03

9

26

Knoflíček Marek

 

1981

 

0:37:23

10

 

MUŽI 40

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

99

Širůček Petr

Dolní Loučky

1976

 

0:47:41

1

100

Lernbecher Pavel

Eurofoam sport team

1978

 

0:48:58

2

92

Havlát Milan

SDH Katov

1974

 

0:52:17

3

98

Krbůšek Radim

Eurofoam sport team

1974

 

0:58:29

4

 

MUŽI 50

St. číslo

Příjmení a jméno

Klub

Rok narození

 

Čas

Pořadí

95

Masiarčin Roman

 

1969

 

0:47:08

1