Výsledky

ANTONÍNSKÝ KROS 2018

Předškoláci Chlapci   100m    
         
ST. ČÍSLO ROVINKA 100m   POŘADÍ  
73 Kozák Matouš Jakub   1.  
4 Lacina Filip   2.  
74 Lernbecher Adam   3.  
78 Pleva Metoděj   4.  
         
         
Předškoláci dívky   100m    
         
ST. ČÍSLO ROVINKA 100m   POŘADÍ  
72 Kozáková Ema Helena   1.  
3 Kubovičová Barbora   2.  
         
         
Chlapci mladší   200m    
         
ST. ČÍSLO 1 X KOLO   POŘADÍ ČAS
32 Lachman Vojtěch   1. 0:28
2 Lacina Ondřej   2. 0:29
30 Buršík Tomáš   3. 0:30
29 Pavlíček Michal   4. 0:31
66 Sebera Matyas   5. 0:32
37 Kadlec Petr   6. 0:32
44 Kadlec Antonín   7. 0:32:02
46 Koudelík Ondřej   8. 0:32:03
69 Hošek Jakub   9. 0:35
15 Klement František   10. 0:38
         
         
Děvčata mladší   200m    
         
ST. ČÍSLO 1 X KOLO   POŘADÍ ČAS
68 Lamačová Karolína   1. 0:30
7 Klementová Lenka   2. 0:33
1 Smetanová Petra   3. 0:34
65 Cimbálníková Barbora   4. 0:36
76 Vránová Nikola   5. 0:37
58 Bukalová Kristýna   6. 0:38
31 Buršíková Lenka   7. 0:51
         
         
Mladší žákyně 12 až 13 let   1km    
         
ST. ČÍSLO 1 X KOLO   POŘADÍ ČAS
80 Pestrová Štěpánka   1. 4:32
79 Kučerová Lea   2. 4:41
71 Pavlíčková Denisa   3. 5:11
5 Krbůšková Martina   4. 5:17
         
         
Starší žáci 14 až 15 let   2km    
         
ST. ČÍSLO 2 X KOLO   POŘADÍ ČAS
82 Havlát Martin   1. 8:11
81 Pestr Josef   2. 8:11:01
83 Havlát Radek   3. 9:15
         
         
Ženy   4,8km    
         
ST. ČÍSLO 1 X KOLO   POŘADÍ ČAS
9 Jeřábková Jana   1. 26:17:00
5 Širůčková Martina   2. 27:15:00
14 Kratochvílová Anežka   3. 28:24:00
12 Filipová Andrea   4. 28:44:00
1 Pestrová Eva   5. 29:53:00
42 Smetanová Petra   6. 30:01:00
7 Orosz Jana   7. 33:27:00
4 Krbůšková Mirka   8. 39:23:00
3 Hošková Kateřina   9.  
         
         
Muži HOBBY   4,8km    
         
ST. ČÍSLO 1 X KOLO   POŘADÍ ČAS
19 Macholán Martin   1. 22:31
20 Opluštil Libor   2. 25:24:00
25 Dohnal Petr   3. 25:33:00
13 Fronc Leoš   4. 27:29:00
37 Pestr Vojtěch   5. 28:09:00
27 Šlais Jaroslav   6. 29:05:00
23 Datínský Radim   7. 29:43:00
6 Merhaut Jiří   8. 31:49:00
2 Jaroš Stanislav   9. 33:21:00
8 Klement František   11. 34:22:00
10 Toužín Michal   10. 43:22:00
48 Hošek Roman   12. 44:40:00
         
         
Muži    8,6km    
         
ST. ČÍSLO 2 X KOLO   POŘADÍ ČAS
88 Janeček Petr   1. 40:12:00
89 Voborný Marek   2. 40:32:00
92 Veleba Martin   3. 42:54:00
91 Daněk Jan   4. 47:28:00
98 Kozák Jakub   5. 51:40:00
93 Pleva Jan   6. 52:56:00
         
         
Muži 40   8,6km    
         
ST. ČÍSLO 2 X KOLO   POŘADÍ ČAS
99 Koudelík Michal   1. 43:31:00
90 Bednář Zbyněk   2. 44:26:00
96 Forst Alexandr   3. 45:25:00
95 Masiarčim Uoman   4. 45:29:00
100 Krbůšek Radim   5. 53:19:00
97 Lernbecher Pavel   6. 54:59:00
         
         
Muži 50   8,6km    
         
ST. ČÍSLO 2 X KOLO   POŘADÍ ČAS
94 Sedlák Radek   1. 48:25:00